Hoppa till sidans innehåll

Västgård Game Fairs foto.

Västgård Game Fair 2018


Järpens IF, schema för arbete på Västgård Game Fair 26-29/7-18

   
           
Allmän information:        

Morgonsamling för Kassorna och Campingen startar med samling vid Kansliet vid "Kalls fabrik" där genomgång kommer att ske av personal från Västgård Game Fair.

   
Pass 2 startar på plats vid respektive arbetsstation där genomgång görs av föregående team.    
Arbetspassen för parkeringen startar med samling utanför "Kalls fabrik" där arbetsuppgifterna fördelas.    
Samling sker vid starten av varje arbetspass så se till att vara i tid. Tänk på att det kan vara mycket trafik om man har ett pass som startar senare på dagen.    
Alla som jobbar får entré och mat den dag man jobbar. Matbiljett delas ut vid passets samling. Tar man på sig tre pass så får man ett Game Fair pass som ger tillträde till mässan både dag- och kvällstid alla dagar.    
Om förhinder dyker upp som gör att man inte kan ta sitt inplanerade pass måste man försöka hitta en ersättare som kan ta passet och i annat fall meddela någon av följande personer så snart som möjligt så att vi får chansen att hitta en ersättare:    
För att anmäla att man kan/vill ställa upp och jobba för Järpens IF på Västgård Gaime Fair, ring Jan-Anders Lundhag, tele: 070-524 35 62, eller maila på: This is a mailto link och meddela vilka pass du vill ha så lägger han upp det i schemat.    
     
Campingen:    
Kassorna: Birgitta Edfalk, 070-698 07 21    
Parkeringen: Kjell Carlsson    
Camping städ: Birgitta Edfalk    
           
Torsdag 26:e Juli        
           
Camping 1        
Pass 1:  09:00-16:00 Pass 2:  15:30-23:00    
1. Kassa Ulrika Haglund 1. Kassa Philip Lundhag     
2.

Josefin Encke

2. Jan Anders Lundhag     
3.  Joel Rolandsson 3.  Jonathan Sundberg (kommer 16.30)    
           
Camping 2        
Pass 1:  09:00-16:00 Pass 2:  15:30-23:00    
4. Kassa Elin Williamsson 4. Kassa Filip Nilsson    
5. Mårten Kringberg  5. Erik Wittenström    
6. Monica Lenell  6. Viktor Backman   12
           
Fredag 27:e Juli        
           
Camping 1        
Pass 1:  08:00-16:00 Pass 2:  15:30-23:00    
1. Kassa Pontus Rosendahl 1. Kassa Jan-Anders Lundhag    
2. Matti Lindman (-14:00) 2.

Jan Åke Pettersson

   
3. Joel Erlandsson 3. Ulrika Haglund    
           
Camping 2        
Pass 1:  08:00-16:00 Pass 2:  15:30-23:00    
4.Kassa  Tomas Ingholt 4. Kassa  Agneta Sundberg    
5.  Josefin Encke 5.  Anette Nilsson    
6. Kalle Brissman 6.     12
           
Kassa 1-3 Huvudentrén:        
08:00-17:00        
1.  Hannah Sundberg        
1.  Mohammed Sharifi        
2.

Staffan Lindberg

       
2. Ewalisa Lindberg        
3.  Anna-Lisa Hofflén        
3.

 Isak Hofflén

       
Kassa 4 Huvudentrén        
08:00-14:00        
4. Bengt Edfalk         
4. Birgitta Edfalk        
           
Kassa 5 Mini Game Fair:        
08:00-17:00        
5.  Thim Haraldsson        
5.  Peter Höglund       10
           
           
Reserv/Lunchavlösare:        

10:00-17:00

       
1. Annika Wallrahm        
2. Erika Wallrahm         
3 Harriet Andersson (-15:00)        
4.         4
           
           
           
Parkering: (Bara ett pass, vi löser av varandra för lunch. Avslutar eftersom trafiken minskar)    
  9:00-15:00        
1. Stig Torniainen        
2. Elias Karlsson        
3. Erik Eriksson        
4. Benny Ljungdahl        
5. Lars Genberg         
6.

Jan Tjärnström

       
7. Ehsan Tjärnström        
8. Oskar Eriksson        
9. Jonathan Sundberg        
10.

Merhawi Petros

       
11.  Abeil Angesom        
12.  Ali Ebrahimi        
13. Ali Hagi Abukar        
14. Dastagar Ebrahimi        
15.  Emanuel Moberg        15
           
Kvälls Kassa 1-3:        
  16:30-01:00        
1.  Åsa Persson Kjellgren        
1.  Jonna Persson Kjellgren        
  18:00-01:00        
2. Bengt Edfalk        
2. Birgitta Edfalk        
3. Anette Johansson        
3. Ulf Richarsson       6
           
Lördag 28:e Juli        
           
Camping 1        
Pass 1:  08:00-16:00 Pass 2:  15:30-23:00    
1. Kassa Stig Torniainen  1. Kassa Mats-Håkan Lundhag    
2.  Gunnel Karlsson 2. Jan Åke Pettersson    
           
Camping 2
         
Pass 1:  08:00-16:00  Pass 2:  15:30-23:00    
 1. Kassa Helene Alexius   1. Kassa Håkan Nilsson    
 2. Alicia Sellsve  2. Ann-Sofie Collin   4
         
Kassa 1-3 Huvudentré:        
08:00-17:00        
1. Katarina Ståhl        
1. Kicki Johansson        
2. Staffan Lindberg        
2. Ewalisa Lindberg        
3. Benjamin Karlsson        
3. Madeleine Andersson        
Kassa 4 Huvudentrén        
08:00-14:00        
4. Helen Nilsson        
4. Fredrik Olofsson        
Kassa 5 Mini Game Fair:        
08:00-17:00        
5.  Agneta Sundberg        
5. Anette Nilsson        10
           
Reserv/Lunchavlösare:        
10:00-17:00        
1. Helen Mårtensson och Milla        
2. Jan-Anders Lundhag        
3. Sofie Nordin        
4. Karin Nordin       4
           
Parkering: (Bara ett pass, vi löser av varandra för lunch. Avslutar eftersom trafiken minskar)    
  9:00-15:00        
1. Rasmus Edfalk        
2. Jimmi Olofsson        
3. Rickard Forsberg        
4. Simon Johansson         
5. Måns Ljungdahl         
6. Andreas Eriksson         
7. Micke Wahlberg        
8. Felix Nilsson        
9. Denise Emanuelsson        
10.  Pontus Svedberg        
11.  Abdullah och Ahmed        
12. Amin och Latif        
13.  Dawood och Kefan        
14.  Ludvig Fjällström        
15.  Oskar Frankl       15
   Zidane Abduljabar        
Kvälls Kassa 1-3:        
  16:30-01:00        
1.  Katarina Ståhl        
1.  Jan-Anders Lundhag        
  19:00-01:00        
2.  Per-Erik Jonasson        
2.          
3.  Elinor Svedberg        
3.  Vivianne Hammarfjäll       6
           
           
Söndag 29:e Juli        
           
Kassa 1-2:        
  08:00-15:00        
1.  Maria Stålnacke        
1.  Fredrik Stålnacke        
2.  Gudrun Larssson        
2.  Alex Wiklander        
           
Kassa 3 Mini Game Fair:        
                            08:00-15:00        
3. Kerstin Jonsson        
3. Arne Larsson       6
           
Reserv/Lunchavlösare:        
10:00-15:00        
1. Helene Mårtensson och Milla        
2.  Katarina Ståhl       2
           
Parkering: (Bara ett pass, vi löser av varandra för lunch. Avslutar eftersom trafiken minskar)    
  8:00-14:00        
1. Pär Lindman        
2. Fritte Bergstedt         
3. Magnus Olofsson        
4. Fredrik Olofsson        
5.

Anders Enar Olsson

       
6.  Filimon        
7. J O Lindholm        
8.  Olle Landbergsson        
9. Susanne Moänge        
10.  Nisse Svensson        
11.  Kalle Brissman        
12.  Hampus och Taba        
13. Joel Rolandsson        
14.  Pontus Jansson        
15.  Tesfalem       15
 

 Joseph Godall

       
Städ Camping:        
  13:00 -        
1. Birgitta Edfalk        
2. Nencia Fransson        
3. Hilda Fransson        
4. Åsa Persson Kjellgren        
5.

Jonna 

       
6. Frida         
7. Alva Eliesersson        
8. Olivia Bylund        
9. Elinor Bylund        
10. Markus Englund        
11.  Agneta Sundberg        
12.  Patrick Weru       12
   Samial        
   Markus Kjellman        
   Towik       137

 

 

0      
Uppdaterad: 22 JUL 2018 16:34
Skribent: Jan Anders Lundhag
Epost: This is a mailto link

Postadress:
Järpens IF
Röjsmovägen 8
83731 Järpen

Kontakt:
Tel: 064710611
E-post: This is a mailto link

Se all info